SPRINTEM DO MARATONU

11 miesięcy temu

Dnia 1 czerwca 2023 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków pod hasłem „Sprintem do maratonu”.

Jest to projekt mający na celu popularyzowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Zanim przedszkolaki stanęły na starcie otrzymały numery startowe oraz uczestniczyły w rozgrzewce przy dźwiękach piosenki „Sprintem do maratonu”. Nasza reprezentacja liczyła 122 małych Maratończyków, którzy łącznie pokonali dystans 12 200 m !!! BRAWO!!!

Po zakończeniu sportowych zmagań każdy uczestnik biegu otrzymał medal. A cała grupa pamiątkowy dyplom. To był dzień pełen wrażeń!

Wynik z dumą wpisaliśmy do licznika wszystkich biegających przedszkolaków w Polsce.