Mikołaj w przedszkolu.

6 grudnia- czyli Mikołajki to dzień, na który cały rok czekają przedszkolaki z niecierpliwością. Bardzo starannie przygotowują się do wizyty Świętego Mikołaja. Najpierw nauczyły się mikołajowych piosenek, udekorowały swoje sale przedszkolne. Następnie wykonały prace plastyczne specjalnie dla swojego gościa.
Aż nadszedł ten upragniony dzień. Od rana wszystkie dzieci, ubrane w czerwone czapeczki, pełne emocji oczekiwały na przybycie niesamowitego gościa. W atmosferze wielkiego wyczekiwania, nagle przedszkolaki usłyszały dźwięk dzwoneczka. To był znak – Święty Mikołaj przybył do naszego przedszkola i odwiedza każdą grupę. Dzieci, z uśmiechem od ucha do ucha, powitały Mikołaja wierszem i piosenką. Następnie Święty Mikołaj obdarował wszystkie przedszkolaki podarunkami, które miał ukryte w wielkim mikołajowym worze. Na koniec każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z tym miłym gościem.

Dziękujemy Mikołaju !!! Do zobaczenia za rok.