Dzień Seniora.

8 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Seniora. To ważne święto i doskonała okazja do podkreślenia roli osób starszych w naszym społeczeństwie.

Z tej  okazji dzieci przygotowały piękną uroczystość prezentując program artystyczny. Pięknie   zaprezentowały tańce ludowe, piosenki, wiersze, a także przekazały wszystkim szanownym Seniorom  najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta , wręczyły kwiaty i prezenty.

Nasze przedszkole miało zaszczyt gościć  seniorki z Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które przygotowały dla naszych dzieci teatrzyk pt. „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludów”  oraz wieloletnich pracowników naszej placówki.

Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, wniosło wiele radości i wzruszeń. Najmłodsi mieli okazję nauczyć się pozytywnego myślenia o starości i prawdziwego, niewymuszonego szacunku do osób starszych.