Starszaki w Krainie Zabaw ,,Azyl

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy. Możliwość taką miały ku temu dzieci z grupy: ,,Muchomorków”, „Żabek” i „Kaczek” odwiedzili  Krainę Zabawy „ Azyl” ’w Kolonii Sitno. Po przybyciu na miejsce rozrywki, dzieci najpierw wzięły udział w warsztatach plastycznych. Następnie rywalizowały na torze przeszkód, jeździły na gokartach. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy na huśtawkach, hamakach i zjeżdżalni. Skoki na trampolinie też przypadły do gustu naszym przedszkolakom, jednak największym zainteresowaniem cieszyła się tyrolka – 40 metrowa zjeżdżalnia na linie.

Na zakończenie było ognisko i pieczenie kiełbasek i ziemniaków. To był udany dzień. Pogoda dopisała, podobnie jak humory. Nikt się nie nudził, zaś rozmaite atrakcje skierowane do dzieci stanowiły niezapomnianą rozrywkę. Dzieci bardzo radośnie spędziły czas biorąc aktywny udział w zabawach ruchowych i sprawnościowych.