Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy

Zebranie z Rodzicami.

DRODZY RODZICE !!!

Dnia 5 września 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 1600

w każdej grupie wiekowej odbędzie się zebranie z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2022 - 2023.

Serdecznie witamy kochane dzieci i ich rodziców na progu nowego roku szkolnego.

Przedszkole jest czynne w godz.: 6:30 - 17:00. Dzieci uczęszczać będą w godzinach zadeklarowanych przez Rodziców.
1 września przyprowadzamy dzieci według zadeklarowanych godzin.

Prosimy, aby dzieci przychodziły do przedszkola najpóźniej do godziny 8.30. Ułatwi to naszą pracę i organizację dnia.
Prosimy o przyniesienie, przez wszystkie dzieci wyprawki.

WYPRAWKA :

Dzieci 3 i 4 letnie:

• poszewka na koc 1,60x2,00 m (podpisana),
  • poduszeczka
  • piżama w woreczku (podpisana)
  • kapcie (podpisane)
  • majteczki, skarpetki, spodenki, podkoszulek - "na zmianę" w woreczku (podpisane) zostawiamy w szatni
  • chusteczki higieniczne, chusteczki mokre

Dzieci 5, 6 letnie:

• kapcie (podpisane)
  • bluzeczka, spodenki "na zmianę"

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy 1 września.

Do zobaczenia!!

Dyżur wakacyjny

Rodzice, którzy zapisali dziecko na dyżury wakacyjne do zamojskich przedszkoli, mają obowiązek na 2 dni przed rozpoczęciem dyżuru pobrać właściwe dokumenty ze strony danej placówki, uzupełnić i dostarczyć do przedszkola dyżurującego.
Jeżeli z różnych przyczyn nastąpi rezygnacja z dyżuru wakacyjnego, należy obowiązkowo poinformować o tym przedszkole dyżurujące.
Przypominamy również, że w roku szk. 2021/2022 zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczne odbywają się do 24.06.2022r.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

W dniach 13 – 17 czerwca 2022 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023. Nabór zostanie przeprowadzony w Przedszkolu Miejskim Nr 2, ul. Gminna 32, Przedszkolu Miejskim Nr 8 im. Jana Brzechwy ul. Kamienna 6  oraz w Przedszkolu Miejskim Nr 15, ul. Zamoyskiego 4a w Zamościu, a odbywać się będzie, tak jak rekrutacja podstawowa w systemie Nabór https://nabor.pcss.pl/zamosc